fbpx
Küldés folyamatban...

Direkt stratégiai beszerző

Munkatársat keresünk direkt stratégiai beszerző munkakörbe, felsőfokú végzettséggel, azonnali kezdéssel

Feladatok:

  • Stratégiai jellegű direkt beszerzések és tenderek lebonyolítása (end-to-end) a gyártó vállalat igényeihez igazodva
  • Ajánlatok bekérése, elemzése, értékelése, ár- és szerződéskötési tárgyalások lebonyolítása
  • Szállítói szerződéskötések teljes körű előkészítése, kapcsolódó feladatok végrehajtása
  • Folyamatos költségelemzések készítése, megtakarítási és/vagy minőség javítási potenciálok feltárása a DunakesziJárműjavító Kft. számára
  • DJJ beszerzési folyamatainak fejlesztésében való részvétel
  • Meglévő szállítói szerződések felülvizsgálata és újratárgyalása
  • Szállítói portfolió optimalizálása
  • Kapcsolattartás a beszerzési terület tevékenységi köréhez tartozó belső ügyfelekkel és szállítókkal, valamint a DJJ társterületeivel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3-5 éves direkt stratégiai beszerzésben szerzett tapasztalat (önálló munkavégzés)
  • Angol nyelvtudás
  • Több beszerzési kategória kezelése, piacok, beszállítók és igények ismerete
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek

Személyes kompetenciák:

  • Kiváló kommunikációs és kezdeményező, tárgyaló és problémamegoldó készség
  • Szervezőkészség és proaktív hozzáállás
  • Megbízhatóság, precizitás és rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Számítható, tervezhető munkarendet
  • Teljes munkaidőt, határozatlan idejű munkaszerződést
  • Megbízható jövedelmet
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Folyamatosan fejlődő, stabil céghátteret
  • Változatos feladatokat
  • Útiköltség térítést, ha nem Dunakeszi lakos
  • Üzemorvost
  • Fogorvost

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Munkakezdés:

Azonnal

Dunakeszi Járműjavító

Nagy múlttal rendelkező cégként biztos és hosszútávú munkalehetőséget kínálunk.  Csatlakozz csapatunkhoz!

Elérhetőségeink

Cím: Dunakeszi, Állomás sétány 19.
Telefon: +36 27 542 100
E-mail: munka@djj.hu
Biztos, hosszú távú munkalehetőség, fejlődési, előrelépési lehetőség, részvétel a hazai új vasúti kocsi gyártásban, versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások, barátságos, motiváló környezet, bejelentett munkaviszony, egyműszakos munkarend.
Kérjük, hogy a jelentkezésnél töltsd fel önéletrajzodat, ami tartalmazza az eddigi munkahelyeidet és szakmai tapasztalataidat.
Az online elküldött jelentkezést követően munkatársunk először az általad megadott email címen veszi fel veled a kapcsolatot. Amennyiben töltöttél fel önéletrajzot, az abban foglaltak alapján hívhatunk fel telefonon. A rövid telefonos beszélgetést követően a személyes találkozó időpontját fogjátok leegyeztetni. Kérjük, a megbeszélt időpontra gyere el, mert számítunk Rád! Ha nem töltöttél fel önéletrajzot, az általad megadott email címen munkatársunk kérni fogja, hogy küldd meg nekünk. Erre azért van szükség, hogy meg tudjuk határozni, mely területen dolgozhatsz nálunk.

ÁLLÁSRA JELENTKEZÉS

Töltsd ki az űrlapot, mellékelj önéletrajzot és küldd el! Ennyi az egész!
Nézd meg a térképet

Create your account