Küldés folyamatban...

Kárpitos

Kárpitos

Szakképesítéssel rendelkező kárpitos munkatársakat keresünk, azonnali kezdéssel

Feladatok:

  • Kötött pályás járművek gyártása, javítása, szerelése során az érvényes technológiai előírások és a gyártási, műszaki dokumentáció alapján kárpitos munkálatainak elvégzése.
  • Kárpitok szabásmintáinak készítése vázlatokból, leírásokból vagy sablonokból;
  • A kárpitanyagok kiterítése, mérése és szabása minták, sémák, vázlatok vagy specifikációk szerint;
  • Rugók, tömőanyagok és borítóanyagok beépítése, elrendezése és rögzítése a bútorkeretekbe;
  • A kárpitanyagok kézzel és géppel történő összevarrása párnákhoz és borítóanyagok összeillesztéséhez;
  • Díszes szegélyek, csatok, zsinórozások, gombok és egyéb kiegészítők feltűzése, ragasztása vagy varrása a kárpitozott tárgyak borítására vagy keretére;
  • Kárpit kiterítése, szabása, gyártása és felszerelése vasúti kocsikban;
  • Vasúti kocsik bútorzatai borításának javítása;
  • Vasúti kocsik bútorzatának szerelése.

Elvárások:

  • szakirányú szakmunkás bizonyítvány
  • együttműködési képesség
  • pontosság, precizitás

Előnyt jelent:

  • több éves szakmai tapasztalat
  • vasúti járműjavítás területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Munkakezdés:

Azonnal

Dunakeszi Járműjavító

Nagy múlttal rendelkező cégként biztos és hosszútávú munkalehetőséget kínálunk. Csatlakozz csapatunkhoz!

Elérhetőségeink

Cím: Dunakeszi, Állomás sétány 19.
Telefon: +36 27 542 100
E-mail: munka@djj.hu
Biztos, hosszú távú munkalehetőség, fejlődési, előrelépési lehetőség, részvétel a hazai új vasúti kocsi gyártásban, versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások, barátságos, motiváló környezet, bejelentett munkaviszony, egyműszakos munkarend.
Kérjük, hogy a jelentkezésnél töltsd fel önéletrajzodat, ami tartalmazza az eddigi munkahelyeidet és szakmai tapasztalataidat.
Az online elküldött jelentkezést követően munkatársunk először az általad megadott email címen veszi fel veled a kapcsolatot. Amennyiben töltöttél fel önéletrajzot, az abban foglaltak alapján hívhatunk fel telefonon. A rövid telefonos beszélgetést követően a személyes találkozó időpontját fogjátok leegyeztetni. Kérjük, a megbeszélt időpontra gyere el, mert számítunk Rád! Ha nem töltöttél fel önéletrajzot, az általad megadott email címen munkatársunk kérni fogja, hogy küldd meg nekünk. Erre azért van szükség, hogy meg tudjuk határozni, mely területen dolgozhatsz nálunk.

ÁLLÁSRA JELENTKEZÉS

Töltsd ki az űrlapot, mellékelj önéletrajzot és küldd el! Ennyi az egész!
Nézd meg a térképet

Create your account