Küldés folyamatban...

Kontroller

Kontroller

Kiváló munkalehetőség kontroller munkakörbe, szakirányú végzettséggel, azonnali kezdéssel

Feladatok:

  • A Társaság üzleti tervezési, statisztikai jelentési és adatszolgáltatási feladataiban való részvétel
  • Az üzleti tervben meghatározott társasági bevételi tervek és költségkeretek betartatásának figyelemmel kísérése, az eltérések jelzése, a terv/tény adatok legalább havi szintű kiértékelése, az eltérések elemzése, döntéshozatal előkészítése, folyamatos gördülő tervezés megvalósítása.
  • Eredményprognózis készítése a kontrolling és elemző rendszerek korszerű eszközeinek hatékony működtetésével.
  • Beszámolók elkészítésében, havi negyedéves kontrolling jelentések összeállításában részvétel.
  • A Társaság belső elszámolási szervezeti egységeinek meghatározása, valamint gazdálkodásuk felügyelete és támogatása, értesítésük a terv- és tényadatokról, azok rendszeres alakulásáról, a tervtől való eltérések okainak elemzése, a beavatkozást igénylő területek kijelölése.
  • Egyedi kalkulációk és operatív gazdasági elemzési feladatok elvégzése a költség-felhasználás hatékonyságának növelése a vezetői döntéstámogatás érdekében.
  • Társasági szintű naturália adatok feldolgozása és utókalkulációk készítéséhez adatszolgáltatás.
  • Egy termékcsoport gyártásának, javításának befejezésekor az adott termékcsoportban levő termékek tény – és tervköltségeinek összevetése, elemzése.
  • A projekt tervezés és beruházás-tervezés támogatása adatszolgáltatásokkal és az árazásban való közreműködés.
  • A statisztikai adatok folyamatos vizsgálata, elemzése.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (pénzügy, számvitel)
  • Alapos Excel ismeret
  • Pontosság, precizitás
  • Együttműködési képesség
  • 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Gyártó tevékenységet folytató cégnél szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • MS Projekt ismerete
  • QAD ERP rendszer ismerete
  • Dunakeszi lakóhely

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatást;
  • hosszú távú munkalehetőséget;
  • folyamatosan fejlődő, stabil céghátteret;
  • változatos feladatokat;
  • szakmai fejlődési lehetőséget;
  • üzemorvost;
  • fogorvost;

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Munkakezdés:

Azonnal

Dunakeszi Járműjavító

Nagy múlttal rendelkező cégként biztos és hosszútávú munkalehetőséget kínálunk.  Csatlakozz csapatunkhoz!

Elérhetőségeink

Cím: Dunakeszi, Állomás sétány 19.
Telefon: +36 27 542 100
E-mail: munka@djj.hu
Kérjük jelentkezésénél töltsd fel önéletrajzodat, ami tartalmazza az eddigi munkahelyeidet és szakmai tapasztalataidat.
Az online elküldött jelentkezését követően munkatársunk telefonon veszi fel veled a kapcsolatot, ahol egy rövid beszélgetést követően a személyes találkozó időpontját fogjátok leegyeztetni. Kérjük, a megbeszélt időpontra gyere el, mert számítunk Rád!

ÁLLÁSRA JELENTKEZÉS

Töltsd ki az űrlapot, mellékelj önéletrajzot és küldd el! Ennyi az egész!
Nézd meg a térképet

Create your account