Szemcseszóró

Munkatársakat keresünk szemcseszóró munkakörbe 8 általános végzettségtől, azonnali kezdéssel

Feladatok:

  • Fémtermékek rozsdával szembeni ellenálló felületének kialakítására szolgáló, szemcseszóró berendezések kezelése és felügyelete.
  • A tevékenységhez használt gépek, berendezések üzemi naplóban történő vezetése.

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • pontosság, megbízhatóság
  • csapatorientáltság, együttműködési képesség
  • a munkakörre vonatkozó egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent:

  • szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Munkakezdés:

Azonnal

Dunakeszi Járműjavító

Nagy múlttal rendelkező cégként biztos és hosszútávú munkalehetőséget kínálunk.  Csatlakozz csapatunkhoz!

Elérhetőségeink

Cím: Dunakeszi, Állomás sétány 19.
Telefon: +36 27 542 100
E-mail: munka@djj.hu
Hosszútávú munkalehetőség, versenyképes juttatási csomag, utazási és étkezési hozzájárulás, béren kívüli juttatási rendszer, munkaruha ellátás, barátságos munkakörnyezet, munkásszálló, munkaidő beosztás: egy műszak, hétköznapi munkavégzés!
Kérjük jelentkezésénél töltsd fel önéletrajzodat, ami tartalmazza az eddigi munkahelyeidet és szakmai tapasztalataidat.
Az online elküldött jelentkezését követően munkatársunk telefonon veszi fel veled a kapcsolatot, ahol egy rövid beszélgetést követően a személyes találkozó időpontját fogjátok leegyeztetni. Kérjük, a megbeszélt időpontra gyere el, mert számítunk Rád!

ÁLLÁSRA JELENTKEZÉS

Töltsd ki az űrlapot, mellékelj önéletrajzot és küldd el! Ennyi az egész!
Nézd meg a térképet

Create your account