Küldés folyamatban...

Szerelőlakatos

Kiváló munkalehetőség szerelőlakatos munkakörbe, szakirányú végzettséggel, azonnali kezdéssel

Feladatok:

  • Kötött pályás járművek gyártása, javítása, szerelése során az érvényes technológiai előírások és a gyártási, műszaki dokumentáció alapján szerelőlakatos munkálatainak elvégzése, munkájának visszaellenőrzése.
  • Kötött pályás járművek belső, külső alkatrészeinek be- és felszerelése.
  • A járművekről leszerelt alkatrészek javítása, fényezésre való előkészítése.
  • Feljáróajtók, homlokajtók üvegeinek cseréje.
  • Fülke tolóajtók javítása.
  • Kötött pályás járművek ablakainak ki- beszerelése, üvegeik tömítéseinek cseréje.
  • XX-80 típusú kocsik légcsatorna burkolat beszerelése, beállítása,
  • Ülésvázak javítása, visszaszerelése.
  • Műhelyben alkatrészek előkészítése, javítása, beszerelése.

Elvárások:

  • szakirányú szakmunkás bizonyítvány
  • együttműködési képesség
  • pontosság, precizitás

Előnyt jelent:

  • több éves szakmai tapasztalat
  • vasúti járműjavítás területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Munkakezdés:

Azonnal

Dunakeszi Járműjavító

Nagy múlttal rendelkező cégként biztos és hosszútávú munkalehetőséget kínálunk.  Csatlakozz csapatunkhoz!

Elérhetőségeink

Cím: Dunakeszi, Állomás sétány 19.
Telefon: +36 27 542 100
E-mail: munka@djj.hu
Kérjük jelentkezésénél töltsd fel önéletrajzodat, ami tartalmazza az eddigi munkahelyeidet és szakmai tapasztalataidat.
Az online elküldött jelentkezését követően munkatársunk telefonon veszi fel veled a kapcsolatot, ahol egy rövid beszélgetést követően a személyes találkozó időpontját fogjátok leegyeztetni. Kérjük, a megbeszélt időpontra gyere el, mert számítunk Rád!

ÁLLÁSRA JELENTKEZÉS

Töltsd ki az űrlapot, mellékelj önéletrajzot és küldd el! Ennyi az egész!
Nézd meg a térképet

Create your account