Küldés folyamatban...

Villamosmérnök

Villamosmérnök munkatársakat keresünk, azonnali kezdéssel

Feladatok:

  • Vasúti és egyéb kötöttpályás járművek komponenseinek, villamos alrendszereinek és villamos rendszereinek tervezése, a kapcsolódó elvi rajzok, darabjegyzékek, dokumentumok elkészítése.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • specifikus tervezőszoftver, E-plan használata
  • angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • pontosság, precizitás
  • együttműködési képesség

Előnyt jelent:

  • szakmai tapasztalat
  • vasúti járműgyártás, -javítás területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatási csomag
  • utazási és étkezési hozzájárulás, béren kívüli juttatási rendszer
  • barátságos munkakörnyezet
  • munkaidő beosztás: teljes, rugalmas munkaidő

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Munkakezdés:

Azonnal

Dunakeszi Járműjavító

Nagy múlttal rendelkező cégként biztos és hosszútávú munkalehetőséget kínálunk. Csatlakozz csapatunkhoz!

Elérhetőségeink

Cím: Dunakeszi, Állomás sétány 19.
Telefon: +36 27 542 100
E-mail: munka@djj.hu
Biztos, hosszú távú munkalehetőség, fejlődési, előrelépési lehetőség, részvétel a hazai új vasúti kocsi gyártásban, versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások, barátságos, motiváló környezet, bejelentett munkaviszony, egyműszakos munkarend.
Kérjük, hogy a jelentkezésnél töltsd fel önéletrajzodat, ami tartalmazza az eddigi munkahelyeidet és szakmai tapasztalataidat.
Az online elküldött jelentkezést követően munkatársunk először az általad megadott email címen veszi fel veled a kapcsolatot. Amennyiben töltöttél fel önéletrajzot, az abban foglaltak alapján hívhatunk fel telefonon. A rövid telefonos beszélgetést követően a személyes találkozó időpontját fogjátok leegyeztetni. Kérjük, a megbeszélt időpontra gyere el, mert számítunk Rád! Ha nem töltöttél fel önéletrajzot, az általad megadott email címen munkatársunk kérni fogja, hogy küldd meg nekünk. Erre azért van szükség, hogy meg tudjuk határozni, mely területen dolgozhatsz nálunk.

ÁLLÁSRA JELENTKEZÉS

Töltsd ki az űrlapot, mellékelj önéletrajzot és küldd el! Ennyi az egész!
Nézd meg a térképet

Create your account